Poznaj opinie naszych pacjentów

p. Grzegorz

Polecam w 100% !!! Nigdy wcześniej nie spotkałem się z tak indywidualnym podejściem do pacjenta/klienta. Profesjonalizm, zaangażowanie i tanio, a poza tym bardzo inteligenty Pan z niesamowitym poczuciem humoru.

p. Elżbieta

Polecam jak najbardziej usługi w Gabinecie P. Andrzeja. Wieloletnie doświadczenie w zawodzie ciągle pogłębiana wiedza, chętnie udziela cennych porad i wskazówek. Indywidualne pełne empatii podejście do pacjenta. Dziękuję

p. Dorota

Bardzo polecam gabinet New-med. Pełny profesjonalizm. Czysto, schludnie, przyjemnie. Pan Andrzej zawsze przeprowadza szczegółowy wywiad. Ma ogromną wiedzę i świetne, profesjonalne i indywidualne podejście do pacjenta.
Szczerze bardzo polecam!
PS Panie Andrzeju bardzo
dziękuję za pomoc.

p. Anna

Zostawiam opinię w imieniu mojej zachwyconej rezultatami babci (wreszcie ktoś był w stanie pomóc jej pozbyć się bólu biodra): Profesjonalne i zarazem indywidualne podejście do pacjenta. Wiele cennych porad, wskazówek, wszechstronna pomoc, aby pozbyć się bólu i móc normalnie funkcjonować po zakończeniu serii zabiegów. Przy tym wszystkim bardzo sympatyczny, cierpliwy i ciepły człowiek. Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Andrzeja!
Irena

p. Weronika

Bardzo polecam gabinet Pana Andrzeja Krawczyka. Gabinet przyjemny, czysty i przede wszystkim dobrze wyposażony. A Pan Andrzej posiada wiedzę i doświadczenie w swojej dziedzinie. Jest jednym z nielicznych osób, które były w stanie mi pomóc. Podchodzi do pacjenta indywidualnie. Widać pasję w jego pracy oraz to że lubi ludzi i chce pomagać. Oprócz fachowej usługi potrafi także dobrze pokierować jak funkcjonować po wyjściu z gabinetu. Serdecznie polecam!

p. Natalia

Trafiłam do Pana Andrzeja z bólem spowodowanym napięciem mięśni w okolicach szyi i ramion. Nie przydarzyło mi się to pierwszy raz, ale pierwszy raz udałam się na wizytę do rehabilitanta i to był strzał w dziesiątkę! Pan Andrzej pomógł mi poradzić sobie z dyskomfortem bez środków farmakologicznych, co wcześniej wydawało mi się niemożliwe. Już po jednej wizycie ból znacząco ustąpił, a do kolejnej wizyty nie odczuwałam żadnych dolegliwości. Profesjonalny a przy tym mega pozytywny i sympatyczny człowiek! Szczerze polecam!

p. Daria

Mogę śmiało powiedzieć, że Andrzej to prawdziwy cudotwórca. Zdecydowanie zna się na rzeczy i wie, jak pomóc osobie, która zmaga się z uporczywym bólem. Podejście bardzo profesjonalne, dokładny wywiad z pacjentem i szybkie zlokalizowanie miejsca bólu to coś, czego oczekiwałam i się nie zawiodłam. Pierwszy raz w życiu popłynęły mi po policzkach łzy ulgi, teraz wiem, że na pewno wrócę do Andrzeja, jeśli cokolwiek będzie się działo.
Bardzo serdecznie polecam każdemu!

p. Wojciech

Przemiana z Quasimodo z bólem całego kręgosłupa w wyprostowanego cieszącego się życiem człowieka, redukcja bólu o 80%, poprawa mobilności a przez to i samopoczucia.
Wyratowali w sytuacji kryzysowej i postawili na nogi, bardzo polecam usługi Pani Sylwia i Pana Andrzeja !

p. Magda

W końcu trafiłam do kogoś, kto przeprowadził ze mną baaardzo obszerny wywiad i wysłał mnie na wstępie na diagnostykę. Wizyta faktycznie trwała tyle, ile powinna. W trakcie cały czas byłam informowana co w danej chwili jest robione. Pierwszy raz w życiu doświadczyłam też tzw podejścia holistycznego, do którego miałam raczej sceptyczne podejście, a okazało się, że było w moim przypadku bardzo istotne. Serdeczne podziękowania Panie Andrzeju i do zobaczenia niebawem!

p. Monika

Z całego serca polecam gabinet masażu i rehabilitacji New-Med. Na początku pan mgr. Andrzej Krawczyk zebrał bardzo dokładny wywiad, podczas zabiegów wyjaśniał wszelkie wątpliwości. Podpowiadał jak ćwiczyć w domu. To niesamowite miejsce z mega profesjonalnym podejściem zwłaszcza do osób z niepełnosprawnością, z dużą wiedzą, ze stale podnoszonymi kwalifikacjami, z indywidualnym podejściem do pacjenta. Pan Wojtek również umiał zachęcić syna do ćwiczeń. To wszystko złożyło się na sukces w rehabilitacji naszego syna z zespołem Downa- Krzysia. Wróciliśmy tu kolejny raz… nie zawiedliśmy się. Będziemy polecać wszystkim… warto! Pozdrawiamy.

p. Barbara

Gabinet masażu i rehabilitacji New-med to miejsce, w którym czułam się jak w raju od pierwszego momentu. Przychodząc tam po raz pierwszy, od razu poczułam ciepłe powitanie i troskę ze strony personelu.
Masaż, który tam otrzymałam, był absolutnie rewelacyjny. Masażysta był nie tylko bardzo profesjonalny, ale także wyjątkowo uprzejmy i zrozumiały co do moich potrzeb. Poświęcił czas, aby dowiedzieć się, jakie obszary ciała wymagają szczególnej uwagi i zadbał o to, aby każde moje napięcie zostało rozładowane.
Atmosfera w gabinecie była magiczna – przytulne wnętrze, delikatna muzyka i wspaniale pachnące olejki tworzyły prawdziwie relaksacyjny nastrój. Czułam się kompletnie odprężona i oderwana od codziennych zmartwień.
Warto też wspomnieć o kompleksowej ofercie rehabilitacyjnej, która jest dostępna w New-med. Specjaliści pracują tam z pasją i zaangażowaniem, dbając o każdego pacjenta indywidualnie.
Nie mogę się doczekać kolejnej wizyty w Police – Gabinet masażu i rehabilitacji New-med. To naprawdę wyjątkowe miejsce, w którym można zatroszczyć się o swoje ciało i umysł. Gorąco polecam każdemu, kto pragnie odnaleźć harmonię i relaks. Dziękuję, New-med, za wspaniałe doświadczenie!

p. Ania

Z czystym sumieniem polecam gabinet masażu i rehabilitacji New-Med. Jestem bardzo zadowolona z opieki, jaką otrzymuję. Pan Andrzej Krawczyk to niezwykle miły, empatyczny i pomocny specjalista. Z dużą cierpliwością słucha pacjenta, wszystko dokładnie notuje i prowadzi szczegółową kartę pacjenta. Mój problem jest bardzo złożony, trudny i mało oczywisty, a mimo to Pan Andrzej podchodzi do niego z ogromnym zaangażowaniem, szukając rozwiązań na wiele różnych sposobów. Czuć pełen profesjonalizm, wiedzę i indywidualne podejście do pacjenta. Zdecydowanie polecam każdemu, kto szuka rzetelnej rehabilitacji i skutecznej pomocy. Pozdrawiam

p. Alicja

Polecam serdecznie, Pan Andrzej z wielkim zrozumieniem i empatią podszedł do postawienia mojego męża na nogi w krótkim czasie przed naszym wyjazdem. Przypadek był nagły, wolnych godzin nie było więc przyjął go po swoich godzinach, za co serdecznie dziękujemy. Już po dwóch zabiegach mogliśmy zrealizować nasz majówkowy wyjazd, a później dokończyć zabiegi. Dziękujemy bardzo.

p. Marianna

Pragnę serdecznie podziękować Panu mgr Andrzejowi Krawczykowi za pomoc, jakiej mi udzielił w moich zdrowotnych dolegliwościach i bolach kręgosłupa. Zastosował szeroki wachlarz zabiegów, które w dużym stopniu zmniejszyły ból. Wykazał się empatia, zrozumieniem, cierpliwością i gruntowną wiedzą. W gabinecie dysponuje różnymi rodzajami sprzętu stosowanymi w tych zabiegach. Z całego serca mogę polecić zarówno gabinet jak i osobę Pana mgr Andrzeja Krawczyka.

p. Agnieszka

Mgr Andrzej Krawczyk to wyjątkowy rehabilitant z prawdziwym powołaniem. Jego „ręce, które leczą” naprawdę przynoszą ulgę w bólu i pomagają wrócić do sprawności. Jest niezwykle troskliwy, uważny i zawsze dba o komfort pacjenta, tworząc przy tym miłą, spokojną atmosferę podczas wizyt. Potrafi nie tylko skutecznie pomóc, ale także dokładnie doradzić, jakie ćwiczenia wykonywać, aby efekty terapii były trwałe. Co ważne, zawsze znajduje czas dla pacjenta i podchodzi do każdego indywidualnie. Z pełnym przekonaniem polecam jego usługi. Agnieszka Kaczmara

p. Monika

Z calego serca polecam ! Pan Wojciech jest niezastąpiony. To profesjonalny specjalista pełen cierpliwości i empatii. Moją 80 letnią Mamę nie dosyć, że postawił na nogi to dodatkowo obudził mięśnie, których wcześniej nie używała wiele lat. Jestem ogromnie wdzięczna i cała nasza rodzina jest dla Pana Wojciecha pełna podziwu ! Po operacji biodra u Mamy byłam pełna wątpliwości i strachu. Do czasu pierwszej wizyty pana Wojciecha, który dokonał cudu. Także nie szukajcie innych specjalistow, bo to strata czasu. Mając tak wspaniałych specjalistów aż miło będzie umawiać z rodziny potrzebujących i namawiać znajomych czy przyjaciół. Panie Wojciechu, za to czego Pan dokonał chyle przed Panem czoło i dozgonnie będę Panu wdzięczna!

p. Sandra

Polecam ten gabinet z całego serca. Pełen profesjonalizm i holistyczne podejście do pacjenta. Już parę razy poddałam się zabiegom u Pana Andrzeja i za każdym razem uzyskałam spodziewany efekt, a przede wszystkim uśmierzył ból i pomógł w cierpieniu:)

p. Sylwia

Bardzo polecam rehabilitacje u Pana Andrzeja. Trafiłam do niego z silną rwą kulszową spowodowaną dużą przepukliną kręgosłupa w odcinku lędźwiowym. Na pierwszej wizycie Pan Andrzej po obejrzeniu badania z rezonansu przeprowadził wnikliwy wywiad odnośnie moich dolegliwości. Rehabilitacja odbyła się różnymi łączonymi technikami i zaleconymi ćwiczeniami w domu. Po kilku wizytach ból ustąpił. Pan Andrzej ma holistyczne podejście do pacjenta co jest bardzo rzadko spotykane. Jestem bardzo zadowolona że trafiłam do tego gabinetu. Dziękuje i pozdrawiam serdecznie

p. Adrian

Powiem tak, kilka „magicznych” dotyków na dwóch wizytach i czuję jakby ktoś zdjął mi niewidzialny plecak! Przyszedłem zanim zaczęło boleć bo zobaczyłem że mam ograniczony zakres ruchu. To był dobry wybór i polecam każdemu. Bardzo precyzyjna diagnoza i skuteczne działanie! Dodatkowo można sobie fajnie pogadać, atmosfera jest bardzo miła! Polecam

p. Malwina

Jak zawsze pełen profesjonalizm. Mój tato trafił na rehabilitację po artroskopii kolana, dodam że tato już jest po 60. Dzięki rehabilitacji i ćwiczeniom z Andrzejem mógł po tygodniu odłożyć kule i chodzić swobodnie. Wiedza to potęga a w tym gabinecie jest jej ogrom. Dziękujemy 😉

p. Ania

Polecam tych specjalistów z ogromną pasją, ciągłymi chęciami rozwoju (ilość certyfikatów w gabinecie mówi sama za siebie). Specjaliści podchodzą do leczenia skrupulatnie i całościowo, w tym gabinecie zapłacisz za efekty zdrowotne nie za samo przyjęcie. Profesjonalizm i zaangażowanie.